1
Jauns
ziņojums
Empātija, Radošums un Profesionālisms - tie ir 3 vārdi, kas raksturo mani vislabāk! Man ļoti patīk iedvesmot cilvēkus, un redzēt kā viņos atkal parādās dedzīgums par savu darbu! Vadītprasmes kopā ar Joannu Kristīni Golubevu!
-25%
Spēle "Vadītāju situācijas"
€65.00
€48.75
-25%
€65.00
€48.75
-25%
€65.00
€48.75

Spēle "Vadītāju situācijas"

Vadītāju situāciju spēle ir kā “mini case study” jeb mini gadījumu izpēte
Uzdot jautājumu
Pasūtīt

Vadītāju situāciju spēle ir kā “mini case study” jeb mini gadījumu izpēte

Katra situācija ir rakstīta, izmantojot praktiskās zināšanas. Vadītāju situācijas ir 62 reālas situācijas, kas notiek starp vadītāju un darbiniekiem. Apraksti ir kodolīgi un vispārīgi, lai katrs vadītājs var pielikt savas individuālās detaļas. Jautājumi ir paplašinoši ar mērķi palīdzēt ieraudzīt jaunu skatu punktu par situāciju. Vadības stilu raksturojums ir dažāds, lai palīdzētu katram dalībniekam ieraudzīt vadītāju stilus no negaidītām situācijām. Vadības stilu apraksti veidoti no dažādiem literatūras avotiem, lai nodrošinātu plašu pieeju vadītāju raksturojumiem un ļautu dalībniekiem uzzināt kaut ko jaunu.

Galvenais “Vadītāju situāciju spēles” mērķis – iespēja izrunāt/izspēlēt situācijas un paskatīties uz tām no vairākiem skatu punktiem. Nav pareizo vai nepareizo atbilžu. Katrā uzņēmumā/ iestādē būs savi risinājumi atbilstoši situācijai, vadītāja personībai un darbinieku kolektīvam.

Kādos gadījumos izmantot kartiņas? Individuālās sarunās ar vadītājiem un darbiniekiem. Komandu mācību pasākumos, lai katra komanda ieraudzītu sevi dažādās situācijās. Studentiem apgūstot vadītprasmes un personāla vadību u.c. gadījumos.

4.5 (2 votes)