1
Jauns
ziņojums
Empātija, Radošums un Profesionālisms - tie ir 3 vārdi, kas raksturo mani vislabāk! Man ļoti patīk iedvesmot cilvēkus, un redzēt kā viņos atkal parādās dedzīgums par savu darbu! Vadītprasmes kopā ar Joannu Kristīni Golubevu!
Organizāciju attiecību samezglojumi
no €350.00
no €350.00
no €350.00

Organizāciju attiecību samezglojumi

Organizāciju sistēmiskās dinamikas - neredzami redzamais, kad formāli viss ir, tomēr faktiski nenotiek. Kas tad notiek starp darbiniekiem? Ar šo metodi varam to atrast.
Uzdot jautājumu
Pieteikties

Organizāciju sistēmiskās dinamikas - neredzami redzamais, kad formāli viss ir, tomēr faktiski nenotiek. Kas tad notiek starp darbiniekiem? Ar šo metodi varam to atrast.

Organizācijas darbojas kā vienotas sistēmas, dažreiz viss ir skaidrs, bet dažreiz instrukcijas un darba uzdevumi ir, sanāksmes un norunas ir, bet vienalga nekas nenotiek kā plānots un sarunāts. Organizācijās tiek pārskatītas funkcijas, vadītājiem mācītas vadītprasmes, notiek reorganizācijas, veidotas jaunas struktūrvienības, bet tas nestrādā, kā tas bija plānots – vai turpina iepriekšējās darbības, kas neatbilst uzstādījumiem. Ir vadītāji, kuriem neizdodas izveidot kontaktu ar darbiniekiem, vai ir liela mainība un skaidrs iemesls nav redzams.

Ko tad darīt šādās situācijās?

Tad lieti noderēs sistēmisko sakārtojumu metode. Zināšanas par šo metodi palīdz saprast, kā uzņēmums darbojas kā sistēma, kā struktūrvienībās ir iekšējās savas sistēmas. Un kā katrs cilvēks ar savām vadītprasmēm spēj ietekmēt organizācijas kā sistēmas darbu.

Praktiskā daļa: izmantojot sistēmiskos sakārtojumus (individuāli vai grupās) var atrast atbildes uz šādiem jautājumiem:

-        Kas šobrīd notiek organizācijā/ kolektīvā/ starp darbiniekiem u.c. Esošās situācijas diagnostika.

-        Kādas ir attiecības un/vai attieksme darbiniekiem vienam pret otru/ organizāciju un kā tas ietekmē darbu/ plānu izpildi.

-        Kādas vērtības, problēmas, neizrunātās lietas šobrīd ietekmē organizāciju, cēloņu diagnostika.

-        Atrast risinājuma idejas un jaunas atziņas par saspīlētām, neizprotamām un konfliktu situācijām par uzņēmumu, darbiniekiem, mērķiem un vadītprasmju pielietošanu u.c.

*cena norādīta par 3 stundu sesiju komandai 6-12 cilvēki.

5 (1 votes)